اعلامیه حریم خصوصی

تاریخ اولین انتشارخرداد 1395
تاریخ آخرین ویرایشاردیبهشت 1399

حریم خصوصی بازدید کنندگان، اعضای خبرنامه و کاربران سایت دروتات بر اساس این اعلامیه یکی از مهم ترین ارکان توسعه تجارت و منش رفتار بامشتری شرکت ستاره شاخاب قشم است.

ما طیفی از محصولات را ارائه می کنیم که مستقیم با سلامتی شما ارتباط دارد. همه ارتباطات شما با ما در این سایت و هر یک از سکوهای ارتباطی دروتات با مشتریان و مخاطبین نیز بر اساس همین اعلامیه تنظیم و به اجرا در می آید. در واقع این سند یک رویکرد مشخص و وحدت رویه برخورد با اطلاعات کاربران و مشتریان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان نهایی است.

چرا جمع آوری اطلاعات کاربران برای خدمات ما کمک کننده است؟

داده هایی که ما از شما جمع آوری می کنیم شامل موارد ذیل است و بیشترین کاربرد آن خدمت رسانی صحیح تر و سریعتر به شماست.
مجموعه اطلاعات دریافتی شما از طریق فرم ثبت نام:
– نام
– نام خانوادگی
– نشانی پست الکترونیک
– تلفن همراه
– نشانی محل
– کد پستی
– تراکنش های مالی با جزئیاتی که درگاه بانکی برای ما ارسال می نماید
مجموعه اطلاعات دریافتی شما که از طریق مرورگر اینترنت بدست ما میرسد:
– آدرس اینترنتی (IP)
– نوع سیستم عامل
– نوع مرورگر اینترنت
– اطلاعات بازدید شما از صفحات ما (ما از طریق کوکی ها فقط به بازدید های شما از سایت خود آگاهیم و مابقی بازدید های شما برای ما به هیچ وجه مشخص نیست و دروتات به سایر اطلاعات شما نیاز و علاقه مندی ندارد)
– زمان بازدید
– اطلاعات مربوط به فرمهایی که در سایت ما پر می کنید

ما از داده های شما چه استفاده ای می کنیم؟

در مواردی که ما با آگاهی شما اطلاعاتی دریافت می کنیم از آن اطلاعات صرفاً برای خدمتی که مد نظر شماست استفاده خواهد شد.

در مواردی که ما اطلاعات رفتاری شما را از طریق مرورگر اینترنت دریافت می نماییم، صرفاً به بهبود تجربه استفاده از خدمات ما کمک می نمایند.
این تجربیات شامل موارد ذیل است:
– رفع اشکالات فنی و پس زمینه سایت و همه پلتفرم های آنلاین
– رفع اشکال در ظاهر مربوط به کاربر
– شخصی سازی پلتفرم های آنلاین
– ارسال تبلیغات برای شما و بازاریابی محصولات و خدمات دروتات بر اساس رفتار مشتری به تناسب محصولات و خدمات دروتات

پردازش داده ها توسط چه اشخاصی صورت می گیرد؟

پردازش اطلاعات شما صرفاً در حوزه فناوری اطلاعات مجموع دروتات انجام می شود و دروتات هیچ پیمانکار ثانویه ای برای پردازش و بکارگیری این اطلاعات ندارد.
در صورتی که مراجع قانونی و با حکم قانون نیازمند دسترسی به اطلاعات کاربران ما داشته باشند، این اطلاعات توسط دپارتمان حقوقی دروتات و بر اساس نیازی که دستگاه های قانونی دارند اقدام به واگذاری این اطلاعات می نماید.

کوکیها و فناوری های گردآوری اطلاعات

کوکیها (Cookie)، فایل های متنی کوچکی هستند که توسط مرورگر اینترنت شما ساخته می شوند و کارشان ذخیره اطلاعات مربوط به هر بازدید شما از اینترنت است. ذخیره سازی اطلاعات وب گردی شما به مرورگرها در بهبود عملکرد وبگردی شما بسیار کمک می کنند.
ما نیز همچون سایر سایت های اینترنتی و از کوکی های برای موارد بالا بهره برداری می کنیم.
لازم به ذکر است مرورگر اینترنت شما ابزار های متنوعی برای اطلاع و بررسی شما از کوکی ها فرآهم آورده اند که شما می توانید با دسترسی ساده از آنها برای محدود کردن بکارگیری کوکی ها توسط وب سایت ها استفاده کنید.

حساب کاربری دروتات

حسابی که شما آگاهانه در سایت دروتات با ورود به صفحه ثبت نام ایجاد می کنید را ما حساب کاربری دروتات می نامیم. داده های شخصی شما در حساب دروتات شامل مشخصات یاد شده در بالا به آنها اشاره شد. دروتات ممکن است برای خدماتی مورد نظر خود یک داشبورد ویژه کاربری را ایجاد نماید که شما به آن دسترسی داشته باشید و بتوانید به تعاملات خود با دروتات آگاه باشید.

این اعلامیه مورد تایید شرکت ستاره شاخاب قشم بعنوان مالک مادی و معنوی دروتات می باشد و کلیه حقوق مورد اشاره در این اعلامیه برای شرکت ستاره شاخاب قشم محفوظ می ماند.


دکمه بازگشت به بالا