سوالات متداول

آیا جلبک دروتات اسپیرولینا من را چاق می کند؟

به دلیل میزان بالایی از اسید های چرب غیر اشباع از قبیل اومگا 3، اومگاه 6 و اومگا 9 همیشه اسپیرولینا به کاهش چربی منجر می شود.

بله ریز جلبک اسپیرولینا می تواند به چاقی افراد منجر شود. این به روش مصرف شما بستگی دارد که از چه روشی برای بکارگیری این جلبک اعجاب انگیز استفاده می کنید.

به دلیل حجم بالای پروتئین در ریز جلبک اسپیرولینا اگر شما آن را بعد از میل کردن غذایتان مصرف کنید گزارشهایی مبنی بر ایجاد چاقی در افراد شده است.

در واقع 2 عدد قرص جلبک اسپیرولینا می تواند به اندازه یک وعده بسیار بزرگ غذایی برای شما پروتئین، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها را تامین کند.

برای لاغری و کاهش وزن پیشنهاد می شود جلبک دروتات اسپیرولینا 60 تا 45 دقیقه قبل از میل کردن غذا قرص دروتات اسپیرولینا را مصرف کنید.

در اکثر موارد مصرف جلبک اسپیرولینا شما در هفته اول مصرف با افزایش اشتها و میل به غذا روبرو می شوید که جای نگرانی نیست. این به دلیل رفع سوء تغذیه عمومی بدن است که بدن با پر کردن خلاء بسیاری از مواد غذایی روبرو و میل به دریافت بیشتری از مواد غذایی پیدا می کند. برای این اتفاق به هیچ وجه نگران نباشید.

در هفته دوم مصرف اسپیرولینا اشتهای شما به میزان زیادی کاهش یافته و شما احساس سیری خوشایندی را با کمترین میزان غذای دریافتی تجربه می کنید که ادامه دار خواهد بود.

توصیه تجربی ما برای افرادی که قصد دارند به صورت طبیعی چاق شوند مصرف دروتات اسپیرولینا بعد از هر وعده غذایی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا