سوالات متداول

آیا جلبک دروتات اسپیرولینا من را لاغر می کند؟

کاهش وزن در بدن به صورت علمی بر اساس کاهش ورودی کالری بر بدن و افزایش مصرف کالری موجود در بدن اتفاق می افتد.

دلیل چاقی بسیاری از افراد اگر از جنبه سایکوسماتیک و روانی نباشد قطعا بر همین معادل استوار است. به عبارت ساده تر میزان کالری دریافتی از کالری مصرفی بیشتر است، پس بدن چاق می شود.

برای اینکه بدنی خوش اندام داشته باشید باید همانطور که کالری کمی دریافت می کنید، تمام نیاز های غذایی و ریز مغذی ها را در دسترس بدن قرار دهید. از این رو شما باید رژیم بگیرید و این ناخوشایند ترین کار دنیا برای بسیاری از آدم هاست.

اسپیرولینا چگونه شما را لاغر می کند؟

ریز جلبک اسپیرولینا بسیار کم کالری ولی سرشار از پروتئین، ویتامین ها، مواد معدنی، اسید های چرب مفید و آنتی اکسیدان ها است.

پروسه کاهش وزن در بدن با اسپیرولینا چگونه است؟

  1. اسپیرولینا معده شما را با پروتئین و کلیه مواد مغذی خود در کمترین مقدار وادار به سیر شدن واقعی می کند. شما واقعا سیر می شوید با چند عدد قرص، مگر ممکن است؟ بله شما سیر می شوید.
  2. اسپیرولینا به دلیل ماهیت پیشرفته خود که بسیار تکامل یافته است، کلیه مواد مغذی درون خود را با پیوند های یونی به هم متصل می کند. این امر باعث می شود که کبد شما بدون کوچکترین زحمتی برای شکستن ملکولها، آنها را استفاده نماید. این کار زحمت کبد را بسیار کاهش می دهد.
  3. کالری اسپیرولینا بسیار کم است و اسید های چرب مفید آن باعث کاهش چربی بد خون شده و به دفع آنها کمک می کند.
  4. در مدت کوتاهی سایز سلولهای چربی بدن شما کم میشود، در واقع این توده های ذخیره شده به اولویت مصرفی بدن وارد و مصرف می شوند و در ده روز اولیه مصرف دروتات اسپیرولینا شما سایز کم خواهید کرد.
  5. کبد با بهتر کار کردن، به شما حس خوب و لاغری را هدیه می دهد.
  6. تمام فعالیت های اسپیرولینا بدون نیاز به رژیم غذایی است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا